KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 8089019
nr 808 9019
Etsning
Stockholm, (eftertryck), motivets mått: 16 x 79
Kondition: slitage, skadad
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 18 februari 2013
kl 18:56:02
17/2 17:51:28
Etsning
Kondition: slitage, skadad
nr 808 9019
Etsning
Kondition: slitage, skadad
| Utrop: | 500 kr |
| Såld: | 100 kr |
måndag 18 februari 2013 |
| 17/2 17:51:28 | 1 | Vinnande bud |